| anonim_4396 a întrebat:

Mă, care-i faza cu "Fifty Shades of Grey"? Cartea-i o mizerie.De ce păsăretu' de 15-18 ani o consideră genială? Să fie majoritatea aşa imbecilă?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poate trezi intereseul unor adolescenti in care urla hormonii decat o carte porno?

| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu sincer nu am citit-o, dar cred că e febră mare ca şi cu "Fluturii" Irinei Binder. O mare porcărie. Îmi pare rău că am citit aşa ceva...

| Klepto a răspuns:

Chick lit intalneste scene erotice care ar face orice maicuta sa roseasca. 15-18 varsta in care hormonii te asaltează. Sa nu fie atunci varsta cand suntem un pic prostuti? Nu sti expresia "cand eram mic si prost"?
Oricum gusturile nu se discuta.
P.S. La ce te asteptai? Sa se uite la Magnolii de otel?

| Bøøgey a răspuns:

Sa fie, sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fifty shades of they need jesus

| Salahadin73 a răspuns (pentru Klepto):

Tocmai asta se discuta, gusturile.

| Klepto a răspuns (pentru Salahadin73):

Nu imi mai permit sa discut gusturile altora, nici macar virtual.
Niste fiinte pe care le intalnesc mai des decat trebuie, au citit si au glorificat cartea cu pricina, asta pana cand mi-a sarit tandara si le-am spus "sunt ateu si chiar si eu cred ca aveti nevoie de Jesus in viata", sau ceva de genul, iti dai seama ce a urmat, ou si cu otet, insensibil, samantar, hater a artelor frumoase. Asa ca fiecare cu gusturile sale, oricat de oribile mi s-ar parea, de la Justin Bieber, pana la Twilight.
Sa vezi ce bataie o sa fie la premiera filmului in februarie, din trailer este un Twilight mai putin supranatural si mai porno, dar tot aceeasi branza, o tanti care se incapataneaza sa imblanzeasca un pseudo bad boy cu fetisuri si care-si largeste orizontul sexual, doi masculi care se bat pe ea.