| Unanonimoarecare123 a întrebat:

Maine este simularea la evaluare nationala limba romana, stie cineva cu ce trebuie sa ma prezint acolo?
(foaie, pix sau ce?)

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

O sa iti dea ei foaia de examen+ ciorne. Tu poti sa iei vreo cateva foi drept ciorne in caz ca nu o sa aiba ei desi nu e sigur ca o sa te lase cu ele... Desigur ca iti trebuie pix dar pentru siguranta ca nu se va opri ia mai multe (sa scrie cu pasta albastra) + buletinul sa-l ai la tine (s-ar putea sa ti-l ceara pentru verificarea datelor de pe foaie). happy

| Nico23458 a răspuns:

Nu ai voie cu foaie. Îți dau ei. Sa ai doar pix și buletin. Nici macar penarul, doar vreo 2 pixuri. De telefon nici nu cred că mai are rost sa spun că nu e voie.