| AvalohAlyn a întrebat:

Merita citita cartea lui Dr. Vasi Radulescu adica Medicina povestita pe înțelesul tuturor? O cumpărasem mai demult, printre altele de sănătate

3 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Vasi Rădulescu nu este doctor. Își acordă singur acest titlu, neavând la bază un doctorat susținut cu brio. E doar un alt medic mediocru.

| AvalohAlyn explică (pentru KR0NSTADT):

A făcut Facultatea de Medicina pe bune și a profesat vreo 15 ani că doctor.Cum sa nu fie doctor? Cred că în prezent nu profesează ci se ocupă de scris dar la baza este doctor, are calificare, facultate

| KR0NSTADT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Bine, cum spui tu. laughing