| CyberDune28 a întrebat:

Merita sa citesc 2001: A Space Odyssey de Arthur C. Clarke? E plicticoasa?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Nu ai voie sa te declari fan SF daca nu ai citit Odiseea Spatiala, Dune, Fundatia.

E ca si cum ai zice ca esti bucatar dar nu stii sa folosesti cuptorul.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am citit toate volumele. Personal mi-au placut foarte mult.

| Eriii a răspuns:

Eu m-am apucat de asta acum ceva timp dar am renunțat până la urmă că am gasit niste cărți care îmi placeau mai mult. Din ce Am citit totuși părea ok