| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa citesc volumele "Fluturi" si "Insomnii" de Irina Binder? Le-a citit cineva?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Omule dacă tot te frământă ideea asta de atâta timp merită, da. Încearcă totuși să le împrumuți. Să nu dai banii degeaba dacă te dezamăgesc.

| alex15ccc a răspuns:

Am cititit prima carte; nu mi s-a parut ceva wow! Cum am mai auzit.
Cartea e buna cand te plictisesti sau vrei sa citesti ceva de un roman. Nu-ti cumpara cartea, o poti gasi pe net gratis in format pdf.
Spor la citit!