| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa cumpar cartea Inteligenta emotionala a lui Daniel Goleman? A citit-o careva? Cum e?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o de la biblioteca si eu am tone de carti care vreau sa le citesc, insa am si cateva care imi doresc foarte mult sa le cumpar decizia iti apartine. Cel mai bine e sa-ti faci o parere singur despre o carte, unii pot spune da altii nu, tu o sa stii mai bine daca ti-a folosit sau nu

| John1973 a răspuns:

Da merita cumparata mai ales ca e la reducere si transportul este gratuit. http://bit.ly/1DtWh42