| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa studiez, să știu tot despre Corpul Uman?(anatomie)
Vouă vă place?
E o idee buna?

Răspuns Câştigător
| Blackrose18 a răspuns:

Daca simti ca vrei sa faci ceva in domeniul asta si chiar iti place, da-i drumul, dar daca nu vrei sa faci ceva din asta nu te stresa prea mult, dar daca iasa ceva productiv din asta da, In viata trebuie sa ne urmam visul, Eu voiam sa fiu medic chirurg visam inca de mica, dar familia mea de etnie rroma nu ma lasase sa continui scoala la timp, este regretul meu si de asta iti zic, fa ce iti place sa nu regreti.

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Da merita. E fascinanta. Deși combin-o și cu fiziologia. Altfel anatomia așa nu prea are farmec fără fiziologie. happy