| Kate99098 a întrebat:

Mhey,acum cativa ani, prin clasa a4-a5,am citit o carte de la biblioteca şcolii.Nu imi amintesc titlul sau cu exactitate despre ce era,stiu ca era foarte ciudata despre un baietel,si tunele, si idk ce.Coperta era albastru inchis cu un baietel pe ea.Cred ca era si putin o carte pentru copii,but whatever, i don t rlly remember. Daca aveti vreo banuiala astept rasupuns ^^

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mult prea dandy penca un cuvant se poate imprumuta din engleza dar nu si o paradigma

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Poate era "Punte spre Terabithia".

| Rav3n a răspuns:

Poate ca e "Tunele" de Roderick Gordon si Brian Williams happy sunt vreo sapte volume la actual happy

| Kate99098 explică:

Hm,este o posibilitate, desi nu cred ca era chiar asta povestea

| Kate99098 explică:

Mm,nu cred, mersi oricum ^^