| Sasukesmecherul a întrebat:

Niste carti pe care le-as putea citi pentru clasa a 8-a? As vrea sa citesc acum in vacanta si sa nu fie prea vechi, as vrea si niste carti mai noi.

10 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

"Secretele succesului" Dale Carnegie: https://www.mediafire.com/download/bx50qdj8wx17eru

| Justme1997 a răspuns:

Citește seria Harry Potter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea Sofiei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sasukesmecherul):

Da, aceea!

| Sasukesmecherul explică (pentru anonim_4396):

Bine, mersi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurassic parca, e audiobook pe Youtube

| Anuket a răspuns:

Cam atunci mi-au plăcut Omul invizibil, Arhipelagul în flăcări de Jules Verne, Legendele Olimpului și basme persane.

| MValentin a răspuns:

Citeste Secretele Intregii Vieti, o carte placuta si interesanta