| Pop_Adriana_1999 a întrebat:

Niște cărți siropoase, interesante și cu scene erotice?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cartile din colectia aia Chic sau asa ceva, ori scrise de Danielle Steel sau Sandra brown

| romeo78 a răspuns:

Http://povestea-ta-erotica.blogspot.com/......ubire.html
Iar, în legătură cu cărțile tipărite, mergeți la un anticariat și întrebați acolo. Sau căutați pe internet la site-uri oficiale ale unor edituri astfel de titluri!

| Raven a răspuns:

Cele din colecția Iubiri de poveste de la ed Alma sau cele din colecția Cărți Romantice de la ed Lira.
http://www.litera.ro/adul/colectia-carti-romantice.html/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra brown

| AndaAlexandra a răspuns:

Aurora Rose Reynolds, seria Until, e seria mea preferata. Problema e că eu le-am citit în engleză, pentru că nu le-am găsit în romana. Sper sa îți placa.