| 358ili a întrebat:

Niste romane comice... dar nu jurnalul unui pusti sau egnu asta ca nu ma prea interseseaza.Pot fii si de autori romani dar sa fie foarte foarte foarte amuzante sa nu le pot lasa din mana. Si apropo ce concluzie trageti din cartea de vegehe in lanul de grau? La ce credeti ca s-a referit spunand ca ar vrea sa stea intr-un lan de grau avand grija ca (Virgula scuzati cacofonia) copii sa nu cada? Funda, v-am pupat!

1 răspuns:
| xBlackUndergroundx a răspuns:

Tu cand vorbesti sau citesti zici si virgula? E gresit! Cacofonia trebuie evitata...