| Roby669 a întrebat:

Niste titluri de carti din categoria thriller, mister si sf se poate? Multumesc laughing

6 răspunsuri:
| bittersweetgirl a răspuns:

Se considera a fii cele mai bune carti de sf:
seria "Dune" de Frank Herbert
seria "Fundatia" de Isaac Asimov

| kyGirL a răspuns:

Seria academia vampirilor...ii prea tare

| Sadic a răspuns (pentru kyGirL):

Academia vampirilor nu e sf laughing))
Încearcă Jumper: oriunde, oricând

| Maryaa15 a răspuns:

Pai "Jurnalele vampirilor " sunt 8 volume :X si "O relatie periculoasa"de Amnda Quik...e foarte interesanta, e de dragoste dar cuprinde mult mister smug. Funda?

| catalinm93 a răspuns:

Incaperi ferecate, Festinul ciorilor, Lungul drum al zilei catre noapte, In pericol, Santajul. Eu personal le-am citit si meau placut foarte mult mai ales „Festinul Ciorilor"