| Irina777 a întrebat:

O intrebare mai neobisnuita: stie cineva vreun blog sau ceva de genu unde s-ar putea de postat creatii proprii....sau ceva de genu promovarea tinerilor talente? Chestia e ca eu scriu poezii si toti prietenii, cunoscutii, profesorii ma bat la cap sa le postez undeva...dar cei de la redactie vor bani multisori, si eu nici nu stiu macar daca se merita sau nu. Vreau mai intai sa postez pe net sa vad daca le place oamenilor. Deci daca cunoaste cineva va rog sa-mi raspundeti. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

De ce nu-ti faci un blog pe wordpress? E moca! Dupa ce-l faci, pui continut, il promovezi, inveti SEO, etc!