| Mihai239 a întrebat:

O parere
http://bookanonim.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

1. Ai o gramatică infectă. Pune-te la punct cu limba română după care încearcă să scrii.
2. Folosește diacritice.

Textul este submediocru.

| Rootkit a răspuns:

Nu-mi e pe plac. dar e putin bunicel

| uglymermaid a răspuns:

Frumoos. Şi eu am un blog pe blogspot, pe care abordez diferite subiecte mai deosebite faţă de celelalte. Majoritatea de psihologie sau chestii de genul. Mi-ar plăcea să văd cum scrii pe un subiect, scriind opiniile tale personale. Mi-ai lăsat impresia că ai talent la scris, ai imaginaţie. Aaa, şi un mic sfat: nu se lasă space înaintea semnelor de punctuaţie, doar după se lasă happy. Baftă cu blogul, e foarte frumos!

| Danielax3 a răspuns:

Frumos. smug mai fă.