| LissaLy a întrebat:

O parereeee!
Sunt in primul an de franceza si o ador, iar orele cu profesoara mi se par prea putine si vreau sa o invat cat mai repede. Am gasit cartea asta: http://www.teora.ro/......mbshop.cgi
E OK? Sa o comand? Daca nu, care?

Răspuns Câştigător
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

N-ai nimic de pierdut.Mai ales că este ieftină. Dacă nu ești sigură de carte, vorbește cu profesoara ta, poate îți recomandă ea ceva mai bun.Și apreciez mult faptul că-ți place franceza.Se cere destul de mult la joburi.Ca să aprofundezi cunoștințele rezolvă toate exercițiile din manual, ascultă melodii în franceză și încearcă să citești texte în franceză. big grin

| LissaLy explică (pentru Robert-Nick_Revnic_1996):

Mulțumeesc mult! Voi ține cont de sfaturi. big grin

1 răspuns: