| DanG a întrebat:

Pana la urma il omoara cineva pe Zeus in "Legendele Olimpului"? Ca nu am citit pana la capat.

5 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Citeste si vei afla pentru ca este prea frumoasa cartea sa nu o stii toata. DA

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Am înţeles de la cineva că da, dar nu sunt sigură pentru că încă nu am citit-o.

| LivingLouder a răspuns:

Eu nu am citit-o dar am aflat ca da. Cineva il omoara pe Zeus

| zurick a răspuns:

Si de ce n-ai citit-o? Citeste-o pana la capat, ca-i frumoasa cartea.Am citit-o, dar cred ca poti afla si tu singura citind-o!

| zurick a răspuns:

Scuze ca am scris singura, greseala ca am scris repede.