| SabinaAndreea a întrebat:

Pareri despre,, fifty shades of grey" cartea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am citit-o dar oameni cu care am vorbit si au zis ca au citit.o nu aveau cuvinte de lauda. po-rno pe hartie.

| Teardrop a răspuns:

N-am auzit decât lucruri naşpa despre ea.
Mulţi mi-au spus că-i cea mai jalnică poveste.
Alţii mi-au spus că e scrisă prost. Şi, într-adevăr, dacă foloseşti verbul "a te ***" într-o carte, în contextul "voiam să mă *** cu el", nu poate fi bine scrisă. E penibil să pui "a ***" în orice fel de scriere.

Apoi, e mai mult por*nografie decât altceva.
Şi mai sunt care mi-au zis că-i pierdere de timp.

| Syndre a răspuns:

O prostie. E scrisă prost, intriga e varză și până și scenele intime pentru care e celebră sunt nașpa. Să nu mai spun că e și bătaia de joc la adresa comunității BDSM.