| david1234567890 a întrebat:

Passe-Partout e tot același Jules Verne?

8 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Nu

| AnonymousQ666 a răspuns:

Passe-Partout e un personaj al operei " Ocolul Pamantului in 80 de zile" scrisa de Jules Verne happy Funda?

| Sebastian1996 a răspuns:

Nu, Passe-Partout era valetul lui Fog.

| david1234567890 explică (pentru AnonymousQ666):

Știu, dar sunt aceleași personaje?

| david1234567890 explică (pentru Sebastian1996):

Pai știu că e valetul, am citit cartea foarte atent.

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Jules Verne este autorul, el nu este personaj in nici o carte de a sa, iar Passe Partout este un personaj din o frumoasa opera de a lui Jules Verne ''Ocolul Pamantului in 80 de zile''

| ??c??? a răspuns:

Passe-Partout e un personaj din "Ocolul pământului în 80 de zile"

| emily098 a răspuns:

Nu,la Minimax in desenul Lily Vrajitoarea este spus ca este dar e doar un desen si nu e adevarat ca doar nu exista acest personaj
Sper ca te-am ajutat happy happy happy