| Dacianna a întrebat:

Pentru cei care ati citit "hronicul si cantecul varstelor" de lucian blaga, ce v-a placut? ce v-a impresionat?

3 răspunsuri:
| InfiniteBeing a răspuns:

M-a impresionat mult copilaria lui Lucian Blaga, familia sa.

| diuluss a răspuns:

Faptul ca el nu a vorbit pana la o anumita varsta, lucru care e anormal.

| TheMazeRunner a răspuns:

Sincer,am inceput sa-l citec si nu prea m-a captivat, insa din cauza ca nu este genul de literatura pe care ma axez, insa ti-as recomanda sa-l citesti si sa vezi si tie ce iti place, caci fiecare interpreteaza diferit unele idei.