| Ginu a întrebat:

Pentru cei ce citesc carti electronice in româna: de unde le cititi? Aveti vreo programa ceva.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scribd ( in format pdf) daca nu vrei sa platesti se poate lua si apk de pe google si citesti cartile gratis.

| BIoody a răspuns:

Adobe reader

| BackAgain a răspuns:

Wattpad
LibGen: http://gen.lib.rus.ec/
De pe link-ul respectiv le descarc (legal) in format pdf si le citesc cu Adobe Reader.

| Anayss a răspuns:

Poti descarca Wattpad de pe appstore sau magazine play, chiar si de pe laptop. Acolo poti citi carti de toate genurile. Unele dintre ele sunt chiar reusite. Particularitatea acestei aplicatii este aceea ca sunt scrise de copii, adolescenti, adulti. Poti scrie chiar tu una facandu-ti un cont pe acea aplicatie. Ti-o recomand cu drag deoarece o folosesc si eu cu placere. (Nu costa bani) fundă?