| sasia a întrebat:

Pentru cunoscatoare/cunoscatori! Am citit acum cateva zile o carte de Sandra Brown si anume "Fii binevenit!".Ei bine! Cartea aceasta nu este scrisa in stilul ei caracteristic, mi-am dat seama pentru ca am citit mai multe carti de ale ei.Eu v-as ruga, daca se poate cunoscatorii/cunoscatoarele sa-mi trimita si mie titlul orginal. adica acela in limba engleza care se afla pe a doua-a pagina a cartii.Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-am găsit titlul original al cărții. A fost de ajuns să aflu numele personajelor...
http://i.imgur.com/IJ7kpGO.png

| sasia explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc mult

5 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Eu zic sa te orientezi spre carti mai profunde ca subiect..Sandra Brown e maculatura!

| sasia explică (pentru mary4048):

Va multumesc pentru sfat.Dar eu nu citesc numai Sandra Brown.Eu am o gama variata de lectura.Citesc orice mi se pare interesant sau citesc in functie de starea mea de spirit.Ca sa va faceti o idee ultima roman pe care l-am citit a fost"La rascruce de vanturi"care este o carte foarte profunda, iar acum citesc "De la noi, la Cladova".Din punctul meu de vedere fiecare varsta are genul ei de carti.Cu cat inaintam in varsta cu atat lucrurile pe care le faceam in anii adolescentie sau in perioada imediata majoratului o sa ni se para stupide.Ei bine! Poate asa o sa vad si eu lucrurile mai tarziu si o sa-mi doresc sa schimb cartile siropoase cu ceva mult mai profund.Eu va multumesc din nou pentru sfat dar si pentru ca ati avut placerea sa-mi raspunde-ti la intrebare.

| FastAndFurious a răspuns (pentru sasia):

Frumos raspunsul tau pentru Mary.
Daca tot ti-a placut " La rascruce de vanturi ", ai de la mine o melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=BW3gKKiTvjs

| andy332546 a răspuns:

Be welcome!