| anonim453235709 a întrebat:

Poate cineva sa mi recomande mai multe carti de genul totul se termina cu noi-coleen hoover, printesa de hartie-erin watt si nimic mai mult-anna todd

Răspuns Câştigător
| dollytheclone3 a răspuns:

Salut! De acest gen ar fi,, 9 Noiembrie",,, Iubit de imprumut", sau, mai de calitate as spune eu,,, Padurea Norvegiana". Totusi, o poveste de dragoste care ramane printre preferatele mele este,, Tatuatorul de la Auschwitz", pe care ti-o recomand din toata inima.

7 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Iti recomand un test de covid pentru ca nu ai gust!

| anonim453235709 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Atunci spune mi nistw carti pe care mi le ai racomanda tu

| anonim453235709 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Atunci spune mi niste titluri de carti pe care mi le ai recomanda tu*

| AvakinAndrei a răspuns:

Eu personal îți recomand cartea "Singur pe lume" de Hector Malot, deoarece este foarte interesantă și ajuta la dezvoltarea vocabularului! Are 540 pagini și poate fi găsită online cât și in librarii

| Bombonica24 a răspuns:

Jojo Moyes, Kristin Hannah, Dinah Jefferies.