| AvalohAlyn a întrebat:

Poate o carte motivationala/ dezvoltare personala sa îmi schimbe viata în bine si sa imi dea speranta?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Depinde ce persoana esti, daca esti o persoana cu mintea deschisa, accepti si crezi in ce se zice atunci da, iti poate schimba radical viata! Important e sa crezi ce citesti si sa fi optimist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Dacă vrei sa îți schimbe o carte viata în bine și sa îți dea speranța, citește Biblia, nu te va dezamăgi