| Hemmingsophobic a întrebat:

Poate sa-mi descrie cineva un azil abandonat? Dau funda celei mai infricosatoare descriere. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Era odata un azil. Azilul era abandonat. Acolo erau multi oameni handicapati abandonati. Acolo se fac experimente pe nebuni. Se spune... (legende) ca odata un nebun a fost lasat fara facebook 3 luni, de atunci el a devenit fantoma cunoscuta ca si Bark Futzanberg.
Bark cutreera azilul acela cautand doctorul nebun care l-a lasat fara facebook.
Cutreerand azilul, Futzanberg a observat ororile la care sunt supusi alti handicapati: Sunt fortati sa se joace solitaire pe un PC fara internet si alte orori de genul.
Peretii azilului erau plini de sange de mangusta si era intuneric si alte chestii inspaimantatoare. happy
Futzanberg a gasit doctorul, i-a taiat urechile si unghiile, a facut o supa si l-a pus sa mance.

La sfarsit Futzanberg este reincarcat si isi poate urma visul : Sa fie paznic la o fabrica de pufuleti.

Sfarsit.

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns (pentru iSwag):

Soliter :o Mai nu sa mai dorm noaptea.

| iSwag a răspuns (pentru Hasciar_Vlad_1990):

Ziceam de Free Cell dar deja devenea thriller psihologic. laughing

| Hemmingsophobic explică (pentru iSwag):

Serios? laughing in loc sa-mi fie frica, am ras vreo 5 minute incontinuu.