| Anabela777 a întrebat:

Pot prelungi termenul de imprumut de la bibliotecă telefonic?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Doar sunand poti afla. Cred ca depinde de bibliotecara, Daca e amabila si nu ai mai avut intarzieri, e posibil sa zica DA. Daca nu e amabila atunci...

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E greu sa te deplasezi pana acolo? Sau nu mai ai cartea/cartile?

| Anabela777 explică (pentru darrio2007):

E departe si n-am timp de o calatorie la dracu'-n praznic momentan.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anabela777):

Nu trebuia sa imprumuti de acolo, daca e la dracu-n praznic.

| Anabela777 explică (pentru darrio2007):

Doar la dracu'-n praznic gaseam ce-mi trebuia.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anabela777):

Ok. Va trebui candva sa duci si inapoi ce ai luat de acolo.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

DA, să ai permisul în față, să poți da codul tău de cititor.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, eu mereu prelungesc.

| Anonim0204 a răspuns:

Depinde de Biblioteca.

| viorelman11 a răspuns:

De la care biblioteca?