| Anonim234578890 a întrebat:

Povesti de dragoste frumoase de pe wattpad. Daca se poate ceva cu o poveste in care fata si baiatul trec prin multe, el sa zicem putin rau, dar de fapt e foarte bun, ea micuta si draguta. Poate si cu ceva in care mai apare un baiat intre ei. Dar nu ceva cu scris banal in care ori de la prima pagina se cunosc si gata sunt impreuna, adica fara sa se dezvolte povestea si nici prea dezvoltata cu muuuuuulte detalii care plictisesc.
Ce caut eu de fapt este ceva asemanator cu povestea " Viata Francescai" asta pentru cine qma citit-o si stie si altele, restul dupa schema de mai sus

1 răspuns:
| Inna_Cosmy_1995 a răspuns:

Liceul Appleby
Lista Popularitatii
Skin
Si ceva mai lung (dar frumos) Pull the trigger
-daca te-am ajutat funda pls!