| AvalohAlyn a întrebat:

Preferati sa cititi cartile in mod tiparit sau in format electronic?

Răspuns Câştigător
| OX_Razvan_2002 a răspuns:

Eu iubesc sa citesc cărțile tipărite deoarece citind o carte tipărita simți emoțiile pe care a vrut autorul sa le transmită, simți cuvintele scrise, simți cum cartea în acel moment face parte din tine.

6 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Tipărit, încă am vederea bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe laptop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărțile în mod tipărit și mesajele pe care nu le primesc înapoi în format electronic.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Tiparit, empatizez mai bine in felul asta.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Eu nu citesc.

| Anonimulfaranume99 a răspuns:

Tiparita ca altfel numai e carte plus nu ma dor ochi de la telefon
P.S. eu nu citesc laughing)