| Daniel123987 a întrebat:

Puteți sa îmi recomadati niște cărți de citit( In afara de stăpânul inelelor ) gen Harry Potter? Adică sa fie Fantasy, iar povestea sa aibă in prim-plan prietenia/frăția dintre personaje

Răspuns Câştigător
| iamprettybored a răspuns:

Inimă de cerneală. E suuper cartea aceea. La fel și Mireasa Printului. Probabil cartea mea preferată din toate timpurile. Aș vrea să mai am timp să le recitesc, dar învăț pentru bac și admitere laughing Copii, bucurati-va cat mai sunteti tineri.

Mai e Casa Secretelor, fix despre asta, sunt trei frati. Dar pe mine nu m-a atras așa de tare. Dar e faina.

4 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Nu stiu cati ani ani. Dar de prietenie din tinerete si pana la adanci batranete, e vorba in cartile autoarei Oana Catina. Dar "Povesti in doi" cred ca e mai aproape de ce vrei tu.

| Atticus13 a răspuns:

Instrumente mortale; Urzeala tonurilor; Maximum Ride