| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Puteti sa-mi traduceti si mie aceasta fraza in engleza va rog:O sa mai aduceti acest tricou pe marimea 164?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Will you get size 164 on this T-Shirt?
Will this T-Shirt size 164 will be available soon?
Are you going to bring size 164 for this T-Shirt soon?
A different size, like 164, will be purchasable for this T-Shirt?
Sunt mai multe variante.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Will you bring this t-shirt in size 164?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tradu pe Google Translate.

Răspuns utilizator avertizat
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Ca sa nu mai trebuiasca sa astepti dupa raspunsuri la astfel de intrebari poti sa intri pe "Google Translate"

Acest site sau cum i-o zice poti sa traduci cred ca aproape orice cuvinte din orice limba vrei tu in alta limba

In cazul tau pui la Selectare limba "Română" si pe cealalta parte pui "Engleză" iar pentru ca cifrele sa fie traduse si ele, in loc sa scrii 164 tu o sa pui "o suta saizeci si patru"

link-ul catre Google Translate : https://translate.google.ro/

| Radu2814 a răspuns:

Will you bring this T-shirt to size 164?

| Plato a răspuns (pentru Radu2814):

Nu e bine, la fel cum i-am zis lui ionutcristian.

| Ionutcristian012345 a răspuns:

Will you bring this T-shirt to size 164?

| Plato a răspuns (pentru Ionutcristian012345):

Nu e bine, ce zici tu ar insemna sa largeasca/stramteze tricoul respectiv.