| StrangeFruit a întrebat:

Recomadări de biografii ale oamenilor de succes? Pot fi în română, engleză sau franceză. big grin

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Neagu Djuvara, Charlie Chaplin, Coco Chanel, Roger Federer, Andre Agassi, Rafael Nadal, Ilie Nastase, Michael Jordan, Zlatan Ibrahimovic, Cristiano Ronaldo, Steve Jobs, Adele, Adolf Hitler, Napoleon Bonaparte, Winston Churchill, Mao Zedong, Hannibal Barca, Muhammad Ali, Benjamin Franklin, Eric Clapton, Ronnie O'Sullivan, Jimi Hendrix, Sigmund Freud, Novak Djokovic, Lionel Messi, Alex Ferguson, Johnny Depp, Al Pacino, Mike Tyson, Usain Bolt, Andy Murray, Monica Seles, Michael Schumacher, Fidel Castro, Kemal Ataturk, Woody Allen, Vladimir Putin. I-am scris dupa cum mi-au venit in minte. Cred ca toate sunt in romana.

| Teo29 a răspuns:

Robert T. Kiyosaki. ( E foarte bun tipul, mai ales in cartile scoase recent si in afara ca nu e foarte simpatizant fata de scoala ofera informatii bune )

| KinderBeeeib a răspuns:

Bossgirl