| anonim_4396 a întrebat:

Recomandări de cărți pe care le-ați citit și v-au plăcut? (Fără cărți de dragoste, nu sunt genul. Vârstă 23).

8 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cianura pentru un suras. Buna seara Melania. De Ojog Brasoveanu. Sunt politiste.

| SporeBox a răspuns:

Mie imi plac cartile facute de Rick Riordan. Pana acum am citit Percy Jackson si olimpienii(e foarte frumoasa cartea) sabia verii, si acum citesc piramida rosie. Am o varsta mai mica decat a ta dar cred ca o sa iti placa.

Răspuns utilizator avertizat
| Anabela777 a răspuns:

Fata din tren, regina rosie (are doar putin romantism iar actiunea nu se concentreaza pe dragoste), hotul de carti, arena 13

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Codul lui da Vinci - Dan Brown
De veghe în lanul de secară
Toate cărțile lui Brown ( Îngeri şi demoni, Conspirația etc.)

| Karol1877 a răspuns:

Seria de autor Emil Cioran

| Tssssssss a răspuns:

Jocul lui Westing de Ellen Raskin

| Luverdu_Emma_2002 a răspuns:

Caraval