| undercover01 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste carti de aventura care sa ma faca sa nu le mai las din mana. ofer funda+vot!

Răspuns Câştigător
| ADBadea a răspuns:

Cu siguranta "Cei trei muschetari", "Changi", "Contele de Monte Cristo", "Notre-Dame de Paris" si tot ce este scris de Jules Verne si Sandra Brown daca iti place.

12 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cronicile Wardstone
Tunele
Sabriel
Jocurile Foamei
Jules Verne.

| fadnox a răspuns:

Mark twain, charles dikens, al daude (Piciul)

| Hevnoraak a răspuns:

Ultimul Templier.

| Indestructible a răspuns:

Trilogia Stapanul Inelelor.

| Kryss13 a răspuns:

Robinson Crusoe...-e foarte frumoasa happy

| iuliana2002 a răspuns:

Biografiile sunt fb de citit! ex: selena gomez biograf sau ce actori iti plac adele amy winehouse lady gaga exista multi si daca ai un actor preferat e si mai bine
! sper ca ti-am fost de ajutor! Paaa!

| alexfotbalpoli a răspuns:

Calatorie spre centrul pamantului e super tare daca iei si cu imagini...:X

| Diiianaa a răspuns:

Padurea Umbrelor. Eu am luat-o din Cora dar la inceputul verii thinking Este superba cartea love struck!

| dZZanK a răspuns:

Aventura? hmm...
Karl May mi-a placut foarte mult. Poti citi Old Surehand.
Toate panzele sus! sau Ciresarii!

| sweetheart3 a răspuns:

Eve de Anna Carey.

| laurasorina98 a răspuns:

Eu am citit "Capitan la 15 ani" si "Singur pe lume". Carti foarte frumoase si interesante.