| CranK71 a întrebat:

Sal TPU. Am citit cartea "suge-o Ramona" recent și la sfârșit ne-a spus dacă vrem sa aflam sfarsitul trebui sa cumpărăm cartea. Ideea e ca eu nu pot sa îmi iau cartea pentru ca ar arata ciudat pentru părinți (mai ales dacă ar și citi-o) și vreau sa aflu neapărat finalul, cei care ați citit-o v-as fi recunoscător, dau și funda.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Am vazut pe unele site-uri de t0rr3nt3 pdf-ul cartii.

| CranK71 explică (pentru Intruder19):

Care site-uri

| Intruder19 a răspuns (pentru CranK71):

Sc3neFz

| CranK71 explică (pentru Intruder19):

Aa dar imi trebui invitatie sa ma inregistrez... ca pe fil3list

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dar pana la urma:Suge-o, Ramona! Silviu astazi e taximetrist.Ironic si amuzant, nu?"