| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Sall.
Ăhh, cred că mulți dintre voi au citit cartea "Sub aceeași stea" și sunt sigura ca măcar o lacrimă să curgă pe obraz la acele rânduri.
Da, okay, acum întrebarea mea e: Ce carte îmi recomandaţi? Să fie tot ceva de genul cărții"Sub aceeași stea"
Mulțumesc mult. Dau fundiță ❤✌

4 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Dear John de Nicholas Sparks

| Sylvye a răspuns:

Buna! Iti recomand cu tot sufletul Cautand-o pe Alaska, tot de J. Green. Este superba si la fel de buna, daca nu chiar mai buna deca Sub aceesi stea, sigur iti va place.

| andreealc345 a răspuns:

Iti recomand "Amurg", de Stephenie Meyer sau "Gazda", de aceeasi scriitoare. Ai mai putea citi "Daca as ramane", de Gayle Forman. Mie una mi-au placut mult si sper sa-ti placa si tiehappy

| Meeiyiy a răspuns:

Eu îți recomand trilologia Jocurile foamei de Suzanne Collins (eu una am plâns cand am citit-o), Căutând-o pe Alaska si Orașe de hârtie de John green, trilologia divergent de Veronica Roth si Inima de cerneala de Cornelia Funke.