| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi cea mai comica si interesanta carte de pe wattpad!
Am citit pana acum urmatoarele:
"M-am nenorocit"
"High College in L.A."
"Demonii"
Toate apartin utilizatorului feedbackhunter ( a 3 a nu e comedie)
A mai citit cartea unei tipe de pe wattpad denumita :
"Invata sa iubesti", jur cartea e genial, o comedie romatica pe care o recomand.
Am ramas in panica de idei recomandati-mi cele mai grozave carti de pe watt care le-ati citit.
Specific sa fie incheiate, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| CataNH a răspuns:

Astea sunt cartile pe care le-am citit si nu geniale:
Daca iti place One Direction > After 1, 2, 3 (sunt geniale), Save my life(Louis tomlinson), Dark (Harry Styles FF).
daca iti plac filmele de groaza:
Usa din capatul holului |, Intoarcerea(Usa din capatul holului ||), Criminalista, Ceva Simplu, Fantoma din camera mea.
Daca iti plac cartile cu scene sexuale:
Baga-mi-as, Suge-o Ramona, Sex tape, Sclava sexuala a lui Oh Sheun.
Daca iti plac cartile cu rapiri si chesti de genu'> Sheila si Rapitorul.
Sper ca te-am ajutat...
funda

| anonim_4396 explică (pentru CataNH):

Da-mi link la ce-a cu criminalista, dar o intrebare e terminata?

4 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Ai incercat Povestea lui Eujen? big grin
E cartea mea, nu e prea populara dar eu cred ca e destul de amuzanta! happy

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Imi poti da link?