| Llloolloooollooo a întrebat:

Salut,vreau povesti horror, chiar și reale, tot felul de întâmplări și chestii interesante de astea horror.Astept cat mai multe, mulțumesc anticipat și cel mai bun răspuns funditză! XD si scuze de categorie, dar habar n-am care e cea mai buna...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice carte de Stephen King! Recomandari:IT, Pet Sematary, The Shining si Doctor Sleep!

| AlexandruInu a răspuns:

Daca vrei sa vezi chestii horror da-mi un mesaj in privat, aici nu pot pune link-ul