| Arries a întrebat:

Salut, acum cativa ani am citit o carte, se chema "Intre doua lumi" dar nu-mi mai amintesc cum se chema scriitorul. In acea poveste era vorba despre un baiat care si-a pierdut tatal intr-un accident si a ramas doar cu cei doi frati mai mici si mama sa. Tin sa mentionez ca acel copil avea cam 12 13 ani din cate imi amintesc, iar in vacanta de vara si-a luat un job si de aici chiar nu-mi mai amintesc.

Va rog, daca stiti cum se cheama autorul acestei carti spune-ti.

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Buna, nu exista autor, ci autoare care este Claudia Moscovici. O zi frumoasa sa ai!

| Arries explică (pentru DanielVălean):

Nu e Claudia Moscovici.

| DanielVălean a răspuns (pentru Arries):

Dar cine e?

| Giulia16 a răspuns:

Claudia Moscovici