| DedSecGabbriel a întrebat:

Am nevoie de o biografie despre un tanar de 29 de ani care a crescut intr-un oras mic si care de la 17 ani a inceput sa munceasca sa se mute in Los Angeles. Biografia sa fie in Engleza si fara google translate.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu vrei si un masaj la picioare cat timp scalvii iti fac temele?

| Bondarel99 a răspuns:

Sunt curioasa la ce iti trebuie asa ceva. Scoala s-a terminat dar cred ca nici acolo nu iti dadea teme din astea.

| laSoledad a răspuns:

Doriti aici sau la pachet?! Punga doriti?

| Dandinelle a răspuns:

1000 de euro si e a ta. Am nevoie de abonament la Google si iti gasesc dupa aia + timpul meu costa laughing)

| unvecin a răspuns:

Sunt niște tipi pe freelancer.com care te pot ajuta pentru 10-20 USD probabil. Poți deschide un contest și alegi câștigător pe cel care ți-a rezolvat cel mai bine tema.