| UltraViolette a întrebat:

Tocmai am scris o carte si as vrea sa o public cu Leda. Puteti sa-mi spuneti cum decurg lucrurile (publicarea) la aceasta editura? Dar la ePublishers? Cei care o pot publica online.

Niste preturi, ceva, ar fi de mare ajutor.

Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o publica o editura tu nu trebuie sa platesti nimic, dimpotriva o sa primesti ceva bani, conform contractului.
Va trebui sa trimiti manuscrisul la o editura de gen si daca le va placea vor publica opera, dupa incheierea contractului.