| ppicopp a întrebat:

Salut, am terminat de citit cartea "dupa ce te-am pierdut" şi nu stiu ce sa mai citesc, sunt destul de pretențioasă cand vine vorba de carti tocmai de aceea sunt in pana de idei. Vreau o carte care sa ma tina in suspans, ceva despre rezolvarea unei crime dar sa nu fie foarte de groază, sau ar mai putea fi despre teorii conspirationale sau ceva de genul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citeste cartea acum ca te am regasit, daca ai citit o pe aia in care l ai pierdut.

| UrsuNathalie a răspuns:

Salut.
Iti recomand un site pe care vei gasi orice tip de carti doresti.
https://www.wattpad.com/home
Sper sa iti placa!

| corinai26 a răspuns:

Moarte pe Nil
Fata din tren
Sunt super cărtile