| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Salut,as avea nevoie de o urare,,de la mulți,,ani dar trebuie sa fie puțin diferită. Adica sa fie gen mai manelistica de exemplu,, La mulți ani fratiuc sa îți dea dumnezeo valoare și forța și sa Moara toți dușmanii de invidie ca ai făcut și tu 18ani,,.Ceva de genu laughing nu e gluma am nevoie de ajutor. Multumesc

2 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Nu inteleg de ce ar vrea cineva sa fie blestemat in stil manelist la majorat...chiar pe tort...

| alin131 a răspuns:

Am auzit ceva de genul pe strada tipand si iti reproduc poate te ajuta:

"La Multi Ani fratele ML-U!"

Cred ca am reconstruit fraza corect...