| Gabriel332211 a întrebat:

Salut, as avea si eu o intrebare.
Daca esti 0/ la matematica si te apuci de meditatii cu un an inainte de bac, se poate lua bac-ul?

Răspuns Câştigător
| and0ra a răspuns:

Eu zic că da. \_(ツ)_/
Eu am fost pământ de flori la mate in liceu, m-am apucat din a 11-a (deci am făcut practic 2 ani) de meditații, o dată pe săptămână (cu minus la sărbători și când au intervenit probleme și nu am mers). Și am ajuns de la 4/5 in care ma ținea profa de la scoala, la 8.3 la bac. Deci se poate. Dar normal, contează de la persoana la persoana și cât de mult poți sa înțelegi materia. Eu am avut ghinionul sa nimeresc o profa nașpa la liceu, noroc ca am prins unul bun la meditații.

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

Cu greu dar da