| Chetrone a întrebat:

Aș vrea sa aflu daca aceasta carte exista tradusa in limba romana: The Long Hard Road Out of Hell. Cartea este scrisa de Marilyn Manson.

8 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Din pacate, nu. Se gaseste in librariile noastre, insa nu s-a facut traducere in romana.

| KanameKuran a răspuns:

Da, uite codul ISBN: 0859652773
O poti cumpara de pe eMAG:
https://www.emag.ro/long-hard-road-out-of-hell-9780859652773/pd/D8MCFBBBM/

| Lostlyric a răspuns (pentru KanameKuran):

Aceea este editia in limba engleza.

| KanameKuran a răspuns (pentru Lostlyric):

Daca te duci la link-ul pe care l-am comentat, te uiti in josul paginii la "Specificatii", la randul "Limba" zice clar "Romana"...

| Lostlyric a răspuns (pentru KanameKuran):

Https://www.books-express.ro/......0060987466
Aceeasi editura, acelasi pret. Limba engleza. Ca idee, o carte de genul acesta, la 288 de pagini, nu costa 100 lei decat daca este o editie straina, adusa de dincolo, la comanda sau la cerere.

| KanameKuran a răspuns (pentru Lostlyric):

Da, ai dreptate, aceeasi editura, acelasi pret, insa daca te uiti la codul SIBN, se vede clar ca sunt 2 carti diferite. Una in engleza, una in romana...

| KanameKuran a răspuns (pentru KanameKuran):

Isbn*

| Lostlyric a răspuns (pentru KanameKuran):

Sigur era o teapa, cea de pe eMAG: nu numai in pret, ci si in acuratetea imaginii. Dar chiar si asa, cartea de pe eMAG este indisponibila.