| Raggy a întrebat:

As vrea sa cumpar un roman Death Note de pe MangaShop, dar nu stiu ce sa aleg intre L: Change the WorLd si Death Note: Another Note. Daca ati citit vreuna sau stiti ceva despre ele, puteti sa imi spuneti care e mai buna? happy

2 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Sincer, eu am citit Death Note: Another Note. Este superba cartea. Ti-o recomand cu placere! Nu vei fi dezamagit!

| Karie1467 a răspuns:

Amandoua sunt ok.Nu uita sa te semnezi pe prima pagina laughing