| 123123NONAME123123 a întrebat:

Salut, as vrea sa-i fac cadou unui prieten pasionat de carti cadou cartea "Inocentii" de Ioana parvulescu, eu personal nu am citit-o si as vrea un rezumat al catorva (3-4) intamplari din carte ca sa stiu despre ce e vorba si daca merita sa i-o cumpar.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ia-i eseurile despre Bucureștiul interbelic - aceeași autoare - e printre cele mai bune cărți pe care le-am citit anul trecut

| 123123NONAME123123 explică (pentru anonim_4396):

O sa ma gandesc si la asta, mersi de propunere.

4 răspunsuri:
| Amely21 a răspuns:

Bună happy
Poți căuta și pe net, sigur îți dă mai multe rezumatewinking

| 123123NONAME123123 explică (pentru Amely21):

Am incercat sa caut si vad recenzii dar euas vrea doar povestirea a 2-3 intamplari nu a tot romanul cu cateva detalii de abza daca mi-ai putea spune asat ar fi destul de bine, mersi oricum.

| Amely21 a răspuns (pentru 123123NONAME123123):

Îmi pare rău, dar nu am citit nici eu cartea, deci nu îți pot spune mai multe. mai intreabă pe cineva, o sa reușești
Sorrywinking