| throwawayaccount2 a întrebat:

Salut, astazi mi-am luat o scutire de la un cabinet medical privat ca sa rezolv cu niste absente dar nu prea inteleg ce mi-a scris dr. la "este suferind de" asa ca daca cineva intelege ce este scris aici https://i.imgur.com/GDFwmEv.jpg sa de-a un reply

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus. 5 minute am incercat sa descifrez.

| ywar a răspuns:

Sa "de-a"? acum inteleg de ce naiba ai luat tu scutiri medicale. Se numeste analfabetism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie, chiulangita cronica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca ai intrebat inainte, ca sa nu te intrebe aia ce-ai avut, si tu sa nu stiilaughing

| REMiXDJ a răspuns:

Ti-a scris: Chiulangeala Cronica. - Tare doctorul. Era barbat sau femeie doctorul ce ti-a dat scutirea? ....ha ha