| AlinMihai9514 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe un laptop cu procesor Intel Celeron N3350 2.4 Ghz, 4GB Ram, 500GB Memorie, Placa video Intel Graphics 500, Windows 10.

1 răspuns:
| tigrul2 a răspuns:

Salut. este un procesor destul de slabut, dar ar merge cs 1.6, cs go pe detalii low si pe o rezolutie mica, gta sa sau samp, minecraft pe detalii low, un tf2 pe detalii low si pe rezoltuie mica si cam astea ar fi nu poti juca multe jocuri pe acest laptop. pOTI descarca jocuri mai vechi gen de prin 2005 sau mai vechi.