| cristina107 a întrebat:

Salut, cei care tineti un jurnal de lectura ce scrieti in el?

2 răspunsuri:
| Mikasa a răspuns:

De obicei chestiile pe care le fac in fiecare zi, dar nu chestii plictisitoare si monotone cum ar fi ca azi te-ai dus la scoala. Lucruri noi in general. noi impresii despre oameni pe care sa ti le aduci aminte etc

| IlyncaFio a răspuns:

Pai eu una am mai multe jurnale de-a lungl anilor, inca de cind sunt mica fiecare gind il scriu pe hirtie. In el scriu orice gindesc, sau mi s-a intimplat sau lucrurile cu care ma lupt cm ar fi dragostea. de cine imi place si cum il fiecare zi in privesc., deseori mi se intimpla sa pling si atunzi trec supararea mea pe hirtie. E un lucru bun sa ai un jurnal de lectura.