| gr0k3r a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Unde pot gasi cartea "13 motive de ce" sau "Cele 13 motive" de Jay Asher.

7 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Daca o vrei PDF o am eu si ți-o pot trimite.

| Denisse_Andreea_1998 a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Aiputea sa mi-o trimiti mie, te rog? Ma chinui de 2 luni sa o gasesc varianta pdf si inca nu am reusit sa o gasesc...

| karinamariaandreea a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

As vrea si eu cartea mersi

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru Denisse_Andreea_1998):

Heii, abia acum am vazut mesajul. Lasa-mi mesaj in privat cu emailul tau happy

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru karinamariaandreea):

Lasa-mi mesaj in privat cu emailul tau happy

| Eu2005 a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

O pot primi si eu, te rog?

| Foxglove13 a răspuns:

Http://www.librarie.net/p/176184/nia=86? gclid=CjwKCAjw2ZXMBRB2EiwA2HVD-PCQ7qXdcQySjiy7R6Xstq-BEPewzMzymg6WQ_lufVIukDHmDDRjFRoC1bgQAvD_BwE