| DeeyuAndrei a întrebat:

Citește careva "A song of ice and fire"?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, le-am citit pe cele 5 care sunt aparute, le astept si pe urmatoarele doua.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Sigur. In romana si engleza. Mai sunt si altele scrise de Martin. La fel de bune.
Iti recomand si Robert Jordan - Roata timpului

| EvilMayDie64 a răspuns:

M-am lasat la "A Feast of Crows" (cartea 4). A fost atat de plictisitoare incat nu stiu cum au reusit unii fani sa o citeasca. Oricum, cartea a sasea nu apare pana dupa ce se termina ultimul sezon din serial, asta daca mai traieste grasanul pana atunci.